Püsikliendiprogramm

Meil on siiralt hea meel, et kliendid on aastate jooksul meid omaks võtnud ning ikka ja jälle meie juurde tagasi pöörduvad, kui endale või pereliikmele ilutooteid vajavad.

Tänutäheks soovime Sulle, hea klient, miskit ka vastu anda ja mis saaks veel parem olla kui püsivalt soodsamad hinnad.

Püsikliendihinnad

10% soodustust kõikidele tavahinnaga toodetele.

Püsikliendi hindasid näed Kaunis butiiki sisse logides, kõik tavahinnaga tooted on automaatselt 10% madalamad kui tavakülastajale kuvatud hinnad. Püsikliendisoodustus ei laiene juba allahinnatud toodetele.

Püsikliendiks saamine on imelihtne

Püsikliendiprogrammiga liitumine on täiesti tasuta.

  • Kui oled juba varasemalt end Kaunis butiigis kasutajaks registreerunud, siis oledki automaatselt meie püsiklient ja saadki nautida edaspidi sisse logides soodsamaid püsikliendihindasid.
  • Kui oled seni tooteid soetanud külalisena (sisse logimata), siis registreeru enne järgmist ostu püsikliendiks kas Facebooki vahendusel või oma e-posti aadressi kasutades ja sisse logides saadki nautida soodsamaid püsikliendihindasid.
  • Kui Sa külastad Kaunis butiiki esmakordselt aga soovid samuti püsikliendi hüvesid nautida, siis registreeru enne ostu sooritamist püsikliendiks kas Facebooki vahendusel või oma e-posti aadressi kasutades.

 

Jätame endale õiguse püsikliendiprogrammis jooksvalt muudatusi teha! Seda ikka selleks, et tuua Sinuni uusi ja põnevaid võimalusi.

Soovime Sulle kauneid ostuelamusi!